WELLNESS & SPA, REHABILITACJA

Zapraszamy do korzystania z programu Wellness & Spa. Do Państwa dyspozycji pozostają m.in. basen, kąpiele z hydromasażem, masaże relaksacyjne i lecznicze, rytuały wellness. Oferujemy zabiegi zdrowotne oraz zajęcia fitness (aquareobic, wycieczki rowerowe oraz z wykorzystaniem dostępnych wyposażenia – rowerki stacjonarne, orbitrek). Dzięki zaangażowaniu doświadczonych fizjoterapeutów poznajemy potrzeby naszych klientów by móc w jak najlepszy sposób zapewnić szybki powrót do zdrowia oraz odprężenie ducha i ciała.  

Turnusy rehabilitacyjne w Niechorzu stworzyliśmy dla osób, które zmagają się z różnymi schorzeniami – cukrzycą, chorobami narządu ruchu i krążenia, z upośledzeniem umysłowym oraz chorobą psychiczną. Oferta rehabilitacyjna dostępna jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Oferujemy profesjonalną rehabilitację nad morzem, dzięki której nasi goście szybko wracają do zdrowia. Przyjmujemy gości z Polski oraz zagranicy, a nasi pracownicy biegle posługują się językiem niemieckim i angielskim.

Inhalacje

Hydromasaż i masaże klasyczne

Okłady borowinowe

Naświetlanie lampą sollux, terapia viofor

Zajęcia gimnastyczne w basenie

Dom Wypoczynkowy Passat posiada wpis do rejestru ośrodków województwa Zachodniopomorskiego, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup osób niepełnosprawnych (z opiekunami). Dodatkowo uzyskano wpis uprawniający do organizacji turnusów rehabilitacyjnych, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jednym z elementów prowadzonej przez nas rehabilitacji nad morzem są ćwiczenia w basenie. Wzmacniają one odporność oraz wydolność organizmu i mają działanie relaksacyjne. Ponad to, doskonale kształtują sylwetkę. Z naszego basenu mogą korzystać również dzieci, unikając w ten sposób wad postawy. Pływanie dostarcza wiele przyjemności i rozrywki. Znacząco poprawia siłę, szybkość oraz wytrzymałość organizmu.

CENNIK

Masaż klasyczny

15 minut

35 zł

Masaż klasyczny

20 minut

45 zł

Masaż klasyczny

30 minut

60 zł

Hydromasaż w basenie

30 minut

20 zł

Okłady borowinowe

1 plaster

15 zł

Okłady borowinowe

2 plastry

25 zł

Masaż mechaniczny (fotel)

15 minut

20 zł

Masaż mechaniczny (fotel)

30 minut

30 zł

Lampa sollux

15 minut

15 zł

Gimnastyka w wodzie

20 minut

15 zł

Inhalacje

10 minut

15 zł

Magnetoterapia (Viofor)

15 minut

20 zł